Майже 50 підприємств Черкащини виплатили заборгованість по зарплатні

13 серпня 2017, 17:31

Заступник начальника управління Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко озвучила результати піврічної роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлила результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадала роботодавцям і працівникам про порядок оформлення трудових відносин, повідомляє "Нова доба" з посиланням на ГУ ДФС у Черкаській області.

У результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 487 роботодавців – юридичних осіб та 313 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Звітного періоду за участі фіскальної служби області керівники 46 підприємств виплатили 9019 тис.грн заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 2212,1 тис.грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 422,4 тис.грн.

За шість місяців п.р. виявлено 758 робітників, які працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 3107,9 тис.грн доходів, в результаті донараховано 559,4 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 15,9 тис.грн податків, 46 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.  Перевірками, проведеними у січні – червні п.р. з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб донараховано 2283,1 тис.грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 523,6 тис. грн ПДФО.

Декілька загальних цифр. За півроку платники Черкаської області сплатили 1,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб (+603 млн.грн. до відповідного показника 1 півріччя минулого року). З цієї суми 446,1 млн.грн. перераховано до державного та 1,338 млрд.грн. – до місцевих бюджетів. Також сплачено 138,6 млн.грн. військового збору (+ 41,3 млн.грн. до відповідного показника минулого року) та 1,8 млрд.грн. єдиного внеску (+577,2 млн.грн.).

Викладач ЧНУ сказав:

А Черкаський національний університет досі не розрахуався з викладачами за попередній рік: ректор заникав надбавки за ступені і звання та оздоровчі педагогічним працівникам (які передбачені законом про вищу освіту)!
І тепер разом з профкомом милиться втретє за рік відправляти викладачів у неоплачувану відпустку.
Бо перевитратив зарплатні кошти на утримання усіляких позаштатних піарних структур та зарплату куму – голові наглядової ради.
А КРУ на це й уваги не звертає, бо такому ректору все дозволено!

Вгору