Лютий до виконання обов’язків начальника черкаської поліції не приступив, – Нацполіція (документ)

23 листопада 2016, 22:57

img_8906

Полковник поліції Валерій Лютий – офіційно на посаді начальника поліції Черкащини з 1 листопада, але до обов’язків ще не приступив. Про це у відповіді на запит vikka.ua від 19 листопада повідомив т.в.о. начальника Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України Сергій Шумило.

Нагадаємо, після хвилі протестів громадських активістів у Черкасах голова Нацполіції Хатія Деканоідзе призупинила дію наказу про призначення Лютого на посаді начальника ГУ НП в Черкаській області. Пізніше Деканоідзе подала у відставку, але її рішення про призупинення скандального призначення залишилося в силі.

"Наказом Національної поліції України від 01.11.2016 р. №814 о/с Лютого Валерія Васильовича призначено начальником Головного управління Національної поліції в Черкаській області. На сьогоднішній день Валерій Лютий до виконання службових обов’язків за посадою начальника ГУ НП в Черкаській області не приступив", – повідомляє начальник ДКЗ Нацполіції Сергій Шумило.

У поліції також показали витяг із наказу про призначення. В документі йдеться, що полковнику поліції Валерію Лютому встановлено посадовий оклад у розмірі 5400 грн з надбавкою за специфічні умови проходження служби в поліції у розмірі 100 відсотків окладу (з урахуванням окладу за спеціальним званням) та надбавкою за стаж служби.

Зазначимо, що Валерій Лютий працює в органах внутрішніх справ з 1985 року. Згідно з постановою Кабміну, розмір надбавки за стаж служби в поліції більше 25 років становить 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням.

185556

Вгору