Шполянського мера повторно намагаються зняти з виборів

14 квітня 2017, 18:02

Фото: Про все

У Шполі продовжуються спроби усунення політичних опонентів через суд. Кандидат в депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» по Шполянській об’єднаній територіальній громаді Валентин Лук’яненко подав апеляцію на вчорашнє рішення Черкаського окружного адміністративного суду в якому було відхилено позовну заяву про зняття з реєстрації кандидата на міського голову Шполянської ОТГ Сергія Кравченка.

Апеляцію було подано всупереч офіційній позиції голови Черкаського обласного осередку Сергія Кудактіна, яку було оприлюднено на сайті партійної організації. В ній, зокрема, політик категорично засудив дії Лук’яненка, зазначивши, що той діяв без погодження з керівництвом партійного осередку.

- Він не узгодив із партією свої кроки стосовно позову до суду з оскарження рішення ТВК та намагання зняти з реєстрації одного з кандидатів. Нам соромно за дії нашого кандидата, котрий намагається через суд вирішити долю виборів. Нині партійні юристи розглядають можливість відкликання Валентина Лук’яненка як кандидата від Блоку Петра Порошенка, оскільки його неузгоджені дії негативно впливають на імідж партії. Керівник районного партійного осередку отримав догану за те, що не втримав ситуацію під контролем, - зазначив Сергій Кудактін.

Аналогічного характеру заяву зробив і керівник Шполянського районного осередку БПП Максим Доценко, зазначивши при цьому, що їх кандидата було використано представниками іншої партії, а саму позовну заяву назвав спланованою провокацією.

Наразі апеляційну заяву спрямовано до Київського апеляційного адміністративного суду.

- Опоненти не залишають надії і в черговий раз намагаються зняти з реєстрації нашого кандидата. Наслідком цього і було сьогодні подання апеляційної скарги. Але, ми надіємося на справедливий суд, - зауважив представник кандидата на посаду міського голови Шполянської ОТГ Сергія Кравченка Михайло Лобів.

Нагадаємо, кандидат в депутати до Шполянської ОТГ від БПП Валентин Лук’яненко звернувся до суду із заявою про те, що Шполянська міська ТВК зареєструвала Сергія Кравченка із порушенням законодавства. Водночас, сама комісія перевірила та прийняла документи у Кравченка про що є постанова завірена головою комісії. Після розгляду справи суд своєю ухвалою відхилив позов Валентина Лук’яненка

Ольга Литовченко сказав:

А з яких пір Доценко Максим керівник районного осередку БПП??? На Вас потрібно теж подати до суду, як на зрадника і брехуна! Запахло смаженим в Шполі? А запах мабуть долярів чутно з Лебедина??? Не знаю, хто веде Потапенка, але респект спецам!!!! Навіть у випадку не проходження Потапа, шполяни чітко знають, хто зрадник і хабарник! Прихвостень з “ЦУКЕРОЧКИ”…..

Вгору