«Лідер» зазнав поразки від «ЛНЗ-Лебедин» (фото, відео)

21 вересня 2015, 11:51

1

Багато хто 19 вересня очікував простої перемоги «Лебедина» над «Лідером» і, якщо судити по рахунку, вона такою і стала, але лише на табло. Приємно здивували підопічні Олександра Агаріна якістю своєї роботи на полі. Причому це стосується саме атакувальних дій, а не оборонних – жодна з трьох «дитячих» помилок у захисті не залишись пробаченими, інформує Черкаський спорт.

«Лідер» - «ЛНЗ-Лебедин» 1:3

Голи: Сидоренко (15) – Охременко (9, 28), Крамар (39 пен.)

«Лідер»: Магльований, Безгуба, Яворський, Агарін М., Сидоренко, Алєксєєев, Кубрушко, Удовика, Колядко, Панченко, Петриченко. На заміну виходили: Аргєєв, Бабій, Цюпаченко, Агарін К., Вєтров, Приходько.

«ЛНЗ-Лебедин»: Маценко, Алєксандров, Кудря, Калініч, Розка, Степанюк, Колодяжний, Гаркавий, Крамар, Ординський, Охременко. На заміну виходили: Кучер, Ткаченко, Кретов, Тупчієнко, Раковський.

2На жаль, глядачі побачили лише півфутболу. Чому пів? Тому що все це: експозицію, зав’язку, кульмінацію і розв’язку команди продемонстрували у першій половині гри. Другий тайм став потіком замін (а саме 11 на двох) з перервами на гру.

Розпочали ж команди з дуже швидкого футболу, причому темп задавав «Лідер», який мав яскравіший вигляд. Дуже активним і корисним став Влад Панченко на старті зустрічі. Він щохвилини «смикав» захист суперників своїми забігами і роботою з м’ячем та це не допомагало змінити рахунок. Натомість «ЛНЗ» забив уже на 9-й хвилині, а зробив колектив це якось дуже просто, зважаючи на невеличку перевагу «Лідера». Затримався в центрі поля Безгуба і в його зону увірвався Колодяжний, прострілив на Охременка, якому ніхто не завадив прибігти до воріт і без супротиву підставити ногу – 0:1. Пам’ятаєте, я казав про дитячі помилки у захисті господарів? Так-от – це №1.

3Не зважаючи на пропущений м’яч, «червоні» не «згасли», а підтримували симпатичний вигляд. У команди йшла гра, футболісти сміливо атакували і сподівались на краще, що й вилилось через 6 хвилин у гол. Із подачі штрафного чиркнув головою Сидоренко й зрівняв рахунок – 1:1.

4 Шпола аж до кінця тайму втягувалася в гру, віддаючи перевагу господарям і підпускаючи їх дуже близько до своїх воріт. Але «Лідер» «захлинувся» своїм куражем в атаці, звівши на нівець оборонні дії, до яких, до речі, «ЛНЗ» майже не змушував своєю грою. Помилка №2: у простій ситуації Колядко махає повз м’яч, його підкараулює Охременко і виводить свою команду вперед – 1:2. Усі знають, що клас у футболі полягає в ефективності реалізації моментів, що й продемонстрував «Лебедин», забивши те, чого навіть не створив. Ще й господарі змарнували до перерви супершанс: Панченко «прочесав» півполя, викотив вільному Удовиці, а той пробив вище.

5

Відповідь не змусила себе чекати. Помилка №3: у боротьбі за м’яч зіштовхуються два гравці «Лідера», нападник підхоплює «кулю» і його збиває Магльований. Голкіперу – жовта і одинадцятиметрова дуель із Крамаром. Переможцем виходить Антон – 1:3. От і все… Шкода «Лідер».

6

А ні, ще був другий тайм. Та у ньому, окрім 11-ти замін і потенційно небезпечного моменту Приходька нічого не сталося. «ЛНЗ» зіграв по рахунку, а «Лідер» по можливостям – вийшли в «нуль».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram