Ланцюг загадкових смертей навколо церкви на Черкащині розслідували екстрасенси (відео)

30 листопада 2016, 11:52

406434

Прихожани Покровської церкви, що у містечку Вільшана на Черкащині, звернулися на телевізійний проект "Битва екстрасенсів". Три роки тому навколо їхнього храму несподівано почали коїтися жахливі речі. Спочатку одна за одною померли усі півчі церковного хору. Жодна із них не дожила до 50-ти, інформує vikka.ua.

Прихожанам видалося дивним, що усі півчі померли 7-го числа, та ще й від однакової хвороби.

Після дивних смертей трьох півчих церковний хор взагалі перестав існувати, адже всі, кого потім запрошували співати у храмі, відмовилися через страх, що повторять долі попередніх півчих.

Та найзагадковіше те, що після смертей півчих масово почали хворіти і помирати й інші служителі храму, а потім і його прихожани. За останні 8 місяців померло вже 16 людей.

Нажахані ланцюгом смертей, прихожани пригадали: як тільки храм починав будуватися, навколо нього теж було чимало дивних подій. Що ж криється у стінах святині, та які шокуючі подробиці дізналися екстрасенси – дивіться у відео (з 50 хв 37 с).

Сергій Вільшанський сказав:

А нікого не турбує те, що до церкви запросили ЕКСТРАСЕНСА!? Що ж це за тата церква, що кличе на допомогу не Бога, а екстрасенса? А я вам скажу – така в якій немає благодаті Божої, бо вони розкольники і всі їхні таїнства та дії не мають жодної сили і їх не визнає жодна Церква світу! І всі ці речі в них кояться, тому що потрібно покаятись і вийти з розколу, а не кликати екстрасенсів, чим тільки погіршують свою ситуацію.

Вгору