Квітникарі не знають – куди йти, влада – куди їх послати, а драмтеатр всім «гасить світло»

15 березня 2017, 13:37

Фото: Про все

Сьогодні 15 березня закінчився строк розміщення перед будівлею Драмтеатру квіткових павільйонів. Не зважаючи на попередні домовленості та свою обіцянку,  їх власник підприємець Петро Чернявський не поспішає їх прибирати. Не поспішають складати свій живий товар із прилавків і підприємці - квітникарі.

- Ми весь останній місяць ходили в мерію, питали: куди нам йти далі. Ми зараз висимо в повітрі. Зрозуміло, що ми тут усім заважаємо і не можемо стояти постійно. Але на сьогоднішній день нове місце не визначено, ми не знаємо, що вирішить мерія. - розповіла в коментарі "Про все" підприємець - квіткарка Людмила Кущенко. - Ми по своїй проблемі спілкувалися і з заступником голови Черкаської ОДА Сергієм Овчаренком. Але він теж нам поставив крайній строк перебування на площі до 15 березня. Сьогодні теж плануємо провести перемовини з представниками влади. На них піде не тільки Петро Чернявський, як власник, а й наші наші представники. Я думаю, що влада не настільки безжалісна до людей, щоб ось так сьогодні і зігнати нас з місця.

Натомість представники міської влади впевнені, що проблема розташування павільйонів перед театром не відноситься до їх компетенції, адже територія, де нині розміщуються павільйони належить обласній владі. 

- Я передав повноваження по перемовинах, бо ж це територія належить області. Тож зараз цим питанням займається заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко та заступник міського голови Сергій Гура. Вони прийматимуть рішення, що там робити, - зазначив в коментарі «Про все» заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко. – Я не в переговорному процесі, тому як буде вирішено, - не знаю.

Водночас, актор Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру Олександр Гуменний повідомив нашому виданню, що за його інформацією сьогодні, о 14.30 год.  драмтеатр планує припинити електропостачання квіткових павільйонів і їх буде відімкнено від електромережі.

Светлана сказав:

Ну все! Если Гура решает, то сараи останутся на этом же месте. Это же деньги!!!

Миш сказав:

На металоллм валите
Какого вы вобще приперлись на площадь драмтеатра?
чернявмкий на ме ал твои киоски пойдут

Вадим Комаров сказав:

Директор Драмтеатру вчора мені особисто сказав, що світло о 14.30 буде вимкнено. “Я своїх рішень не міняю!” (директо) Але о 20.19 все світилося!
Пацан сказав і не зробив?
Схоже, що директор Драмтеатру не відповідає за свої слова?

ОАМБ сказав:

Я в шоці, мудили що ви з фонтаном зробили ?? Труни собі з тих кіосків наробіть байстрюки безродні.

ОАМБ сказав:

Я в шоці, що ви мудили з фонтаном зробили ?? Труни собі з тих кіосків наробіть байстрюки безродні.

ОАМБ сказав:

Я в шоці, що ви з фонтаном зробили ?? Труни собі з тих кіосків наробіть байстрюки безродні.

Вгору