Краще не провокувати такі моменти, – архітектор розповів, де не місце для стели “Я люблю Черкаси”

26 жовтня 2016, 15:07

531457

Черкаський архітектор Микола Упир вважає, що встановлювати нашумілу стелу “Я люблю Черкаси” на набережній – недоречно, пише Інфоміст.

Натомість встановити її у Сосновому борі він вважає правильною ідеєю.

– Пропозиція розміщення у Сосновому борі цілком прийнятна. У цих літерах нічого оригінального немає, ми продублювали, протиражували те, що вже було реалізовано в багатьох містах. Багато місць обговорювали: якби поставили на набережній, як забажали в опитуванні, з берега читається “Я люблю Черкаси”, а з фарватера – навпаки. Краще не провокувати такі моменти, – переконаний Упир.

Нагадаємо, на встановлення стели  у Черкасах з бюджету виділили300 тисяч гривень. У міськраді хотіли “схрестити” фотостіну та стелу “Я люблю Черкаси”. Натомість більшість черкащан критично сприйняли озвучену пропозицію. Відтак встановлення стели вирішили перенести на наступний рік.

Водночас літери та серце іміджевої композиції повністю виготовлені та зберігаються на території однієї з баз Черкас. Вага однієї літери понад 400 кг, а серця – близько 500. Розміри теж досить значні: літери двометрові, а серце 2,5 метри.

Вгору