Комусь на 400%, комусь на 200% , – депутати проголосували за премії для чиновників і посадовців

25 жовтня 2016, 12:27
14801120_685919808243366_1548968481_n

Фото: Про Все

Депутати Черкаської міськради встановили граничні розміри премій керівництву міста, виконавчому комітету та працівникам виконавчих органів міської ради.

Згідно з цим рішенням, міський голова, його заступники, секретар міськради щомісяця отримуватимуть премії у розмірі 400% посадового окладу. Такий же відсоток премії буде і в директорів департаментів та їхніх заступників.

Збільшиться зарплата і у решти працівників міськвиконкому - начальників управлінь, відділів та їхніх заступників - на 300 і 350%. Найменші премії отримуватимуть спеціалісти - 200-250%

За словами директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії Джуган, саме місцевий фінансовий орган був ініціатором цього проекту.

- З органів місцевого самоврядування в Черкаські області по оплаті праці ми посідаємо 12 місце за результатами колегії. Уже в селах, селищах, районних центрах значно більший розмір зарплати, - зазначила директор департаменту. - В основному всі обласні центри ухвалили проекти щодо можливості збільшення в рамках чинного бюджетного законодавства преміальних виплат. Наприклад, Дніпро встановив премії для міського голови та керівникам департаменту у розмірі 800% до посадового окладу із градацією до головного спеціаліста. Використавши досвід інших міст, ми подавали проект від 700% до посадового окладу для міського голови та заступників, 500% для директорів департаментів і з відповідною градацією для головних спеціалістів. У головного спеціаліста і керівника окремого структурного підрозділу була повністю зрівняна зарплата і оклад становив 1760 грн. Це неправильно, адже мені, як керівнику департаменту, складно переконати своїх службовців іти на вищу посаду, яка по оплаті не відрізняється, а відповідальності і обов'язків стає значно більше. Тому, щоб урівняти цю ситуацію, сьогодні було ухвалено цей проект.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що керівництво Черкас відмовилось підтримувати скандальний проект про преміювання.

Вгору