Колишнього керівника державного підприємства обвинувачують у заволодінні більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів

14 березня 2017, 13:06

У вівторок, 13.03.2017, за наслідками досудового розслідування Смілянською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника державного підприємства за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що вказаний вище посадовець уклав договір з одним із управлінь Черкаської обласної державної адміністрації на виконання робіт будівельного підряду, однак, не виконавши роботи за договором на предмет реконструкції напірного каналізаційного колектора в м. Сміла, підробив акти виконаних робіт та незаконно заволодів державними коштами на загальну суму більш як 3 млн. 284 тис. грн., чим завдав шкоду державі в особливо великих розмірах.

Довідково: за вчинене особі загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Патриот сказав:

Понять и простить

Вгору