Канівчанку, що бере участь у відомому телепроекті, змусили роздягнутись і довели до сліз (відео)

17 жовтня 2016, 12:15

Безымянный

Канівчанку Дарину Майстренко, що бере участь у зйомках телепроекту «Супермодель по-українськи» на Новому каналі, змусили знятися в одній спідній білизні в центрі столиці і, навіть, довели до сліз.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт каналу.

Зокрема, в ході останнього випуску програми, учасниці телепроекту, разом із Дариною, продовжили виконувати ряд завдань, які підготували для них організатори шоу.

Серед останніх, захоплюючою для дівчат стала йога на воді, а також завдання, в ході котрого, кожна з учасниць повинна була зіграти роль непорушної статуї і не зважати на будь-які перепони чи зовнішні подразники.

Слід зауважити, що тривалий час кожній з них вдавалося опановувати себе і тримати під контролем власне тіло та емоції. Проте, згодом, значна частина дівчат не змогла втримати емоції у момент, коли до них по черзі підходили їхні рідні та близькі, яких вони не бачили уже тривалий час.

Безымянный1Але, до їх числа якраз і не потрапила юна канівчанка, котра попри будь-які спроби власного батька розвеселити та розчулити доньку, зуміла впевнено виконати поставлене організаторами завдання. Хоча уже по завершенню зйомок, під час експрес-коментарів, Дарина не змогла стримувати сліз, особливо, коли згадувала період власного життя після розлучення батьків.

Однак, чи не найнесподіванішим завданням для всіх учасниць стала відверта фотосесія в одній спідній білизні у самому центрі Києва.

Детальніше про це дивіться у відео.

Повний випуск програми можна переглянути тут.

Вгору