Канівчанка покинула проект “Супермодель по-українські” за крок до фіналу (відео)

27 листопада 2016, 20:25

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

Канівчанка Дарина Майстренко не змогла вкластися у відведений для виконання завдання час та була змушена покинути проект «Супермодель по-українськи». Про це стало відомо впродовж заключного перед фіналом шоу ефіру, пише «Kanos» із посиланням на Новий канал.

Зокрема, під час дефіле на автостраді, котре мало символізувати перевтілення кожної із учасниць, Дарині забракло часу, передбаченого організаторами для виконання даного завдання. А тому, вона була змушена зупинитись прямо посеред подіуму.

Розуміючи фатальність відповідної ситуації, молода канівчанка розплакалась. Однак, це не розчулило модельного скаута Сергія Никитюка, який в категоричній формі заявив про те, що Дарина має покинути проект і негайно.

В той же час, слід зауважити, що відповідний факт викликав бурхливе обурення серед підписників на сторінки проекту в соціальних мережах, а окремі з них, висловлюють здогадки про те, що Дарина Майстренко буде повернута у проект. Також багато хто із дописувачів мотивує її повернення ще й тим, що за результатами Інтернет-голосування на сайті Нового каналу, саме канівчанка є беззаперечним лідером, маючи у своєму активі 35 548 голосів і випереджаючи свою найближчу переслідувачку на більш ніж 14 тисяч голосів.

Але як би не склалась подальша доля Дарини не лише в цьому проекті, але й модельному бізнесі загалом, молода канівчанка уже запам'яталась багатьом українцям своєю беззаперечною щирістю та відвертістю. Зважаючи на це, журналісти «Kanos» вирішили зібрати ТОП-10 найбільш захопливих образів, в яких з'являлась перед камерами дівчина в ході участі в проекті

Вгору