Канівчан кличуть обговорити створення об’єднаної територіальної громади

23 березня 2017, 21:44

Чиновники спільно із активістами організовують проведення круглого столу, на якому планують обговорити перспективи створення Канівської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє  «Kanos» .

Канівська міська рада спільно із ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» та ГО «Канос» запрошує представників громадськості Канева та сіл Канівського району до круглого столу, на якому буде обговорене питання створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади.

У межах заходу планують провести огляд робіт учасників творчого конкурсу проекту, обговорити на круглому столі під керівництвом голови робочої групи Володимира Святелика створення Канівської ОТГ та ухвалити резолюцію за результатами круглого столу.

В обговоренні візьме участь ментор проекту «Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні» - Христина Яблонська із Льовова.

Захід відбудеться 24 березня, у п’ятницю у великому залі комплексу «Авто-ріка». Початок о 10.00. Можливість участі у заході відбудеться за умови попередньої реєстрації за телефоном: 3-30-99, 095-517-87-84, 097-620-94-73.

Вгору