Інспектори рибного патруля отримуватимуть від 10 тис грн зарплати

17 листопада 2016, 08:06

23cb620ffd7e3d5e380446cff91c883cfdc75896

Після призначення керівника рибного патруля має розпочатися процедура набору інспекторів. Держрибагенство обіцяє їм високі зарплати — наступного року мінімум 10 тисяч гривень. Про це сказав Голова Держрибагентства України Ярема Ковалів, пише УНН-Центр.

“Завершився відбір керівників у Запоріжжі, Полтаві, Черкасах. У деяких областях вже запущено механізм набору інспекторів. У Черкаській області конкурс на посаду керівника рибного патруля виграла особа, яку підтримала і громадськість, і місцева влада, тому ми сподіваємося, що це буде одна з тих областей, яка покаже хороші результати роботи після Київської. Після призначення керівника та його заступника, згідно з процедурою, має буде сформована конкурсна комісія з 5 осіб, до якої можна залучати і громадськість, і місцеву владу. Ця комісія має оголосити прийом документів, після чого кандидати мають пройти тестування та співбесіди”, - розповів Ярема Ковалів про механізм набору рядових працівників.

Він наголосив на тому, що Держрибагенство виконує свою обіцянку щодо високих зарплат працівникам: співробітники київського рибного патруля, що був запущений в роботу першим, отримували мінімум 4,5 тис. гривень у листопаді-грудні. За словами Яреми Коваліва, зарплата рибінспекторів має бути 8-9 тисяч, а наступного року вона становитиме мінімум 10 тисяч гривень.

Вгору