сьогодні
20 січня 2017
Loading...

15:11

Губернатор просить Міносвіти перенести вибори ректора у ЧДТУ на вересень

Фото-С.Чубаря

Фото: С. Чубар

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко просить міністра освіти Сергія Квіта ще раз призначити вибори у Черкаському державному технологічному університеті на вересень чи жовтень для того, аби зняти напругу в колективі вишу. Щоправда, екс-ректору Юрію Лезі висловили побажання вже не брати у них участі.

Про це він повідомив журналістам 19 травня.

– Для того, щоб не створювати додаткову напругу в колективі, я направив листа міністру освіти з проханням перенести вибори на вересень чи на жовтень – ще є така можливість. І звісно, за умови, якщо Юрій Григорович знімає свою кандидатуру – тоді підуть нові обличчя. Це буде правильно, це було би цілком у контексті сьогоднішніх подій, – зазначив губернатор.

Нагадаємо, що 29 квітня у ЧДТУ відбулися вибори ректора. 50,6 % представників трудового колективу проголосували за Юрія Легу (він обіймав посаду ректора ЧДТУ впродовж 15 років), а понад 39 % – за проректора з науково-дослідної роботи ЧДТУ Тамару Качалу, яка з березня виконувала обов’язки ректора. 16 травня Качалу затвердили на посаді ректора. Проте прихильники екс-ректора почали висловлювати свою незгоду із призначенням.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.