Група активістів не може представляти думку всієї громади, – Лютий

10 листопада 2016, 14:13
15046244_1082067825243318_1372481986_n

Фото "Про все".

У Черкасах знову набирає обертів конфлікт із призначенням полковника Валерія Лютого на посаду начальника ГУ Нацполіції в Черкаській області. У ці хвилини Валерій Лютий та громадські активісти перебувають у приймальні голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Самого очільника області на місці немає - за інформацією прес-служби, він перебуває з робочим візитом у Канівському районі. На запитання журналістів, з якою метою Валерій Лютий перебуває у приймальні, полковник не відповів.

Так само не дає він відповіді і на запитання про те, чи є офіційне призначення його на посаду начальника ГУ Нацполіціі в Черкаській області.

Водночас він прокоментував дії громадських активістів, які протестують проти його призначення начальником Нацполіції області:

- Є група активістів, яка виступає проти мене, але ця група не може представляти думку всієї територіальної громади, - зазначив Валерій Лютий. - Я готовий працювати там, де вважає доцільним Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України. Мене відрядили в Кривий Ріг - я там працюю, відрядили до Дніпропетровська - працюю там. Я людина в погонах - куди відрядили, там і повинен нести службу.

Вгору