Горе-господарник чи неугодний владі керівник: чому знову лихоманить „Центральний стадіон”

22 липня 2016, 18:16

 

вход

Непокошений бур’ян, неприбране сміття та незаконна реклама. Такі недоліки, за словами начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування міської ради Олександра Давиденка, виявили інспектори у ході перевірки комунального підприємства «Центральний стадіон». Натомість директор Володимир Ковальов стверджує, що у ввіреному КП все гаразд, а постійні перевірки та пошуки недоліків у роботі „Центрального стадіону” є нічим іншим, як намаганнями влади прибрати норовливого керівника з посади.

Сміття, бур’яни та пляшки

Серед проблем, які виявили у ході перевірки  інспектори,  - сміття та бур’яни на задньому дворі.

- Це шматки битого бетону, дрібної цегли, руберойду, які директор КП називає біговою доріжкою, шматки резини, петпляшки, оскол 2012 року. Ви уявляєте який він? Це вже просто сміття. Оце воно лежало величезною купою, а потім ще й поросло бур’яном. Як це сміття туди потрапило я не знаю, я навіть не хочу розбиратися у цьому. Ковальов говорить, що попередній директор його туди вивіз. Попередній директор каже, що цього не робив, - розповідає Олександр Давиденко.

У свою чергу директор КП Володимир Ковальов наголошує, що сміттям, про яке говорить чиновник, насправді це оскол, який за рішенням виконавчого комітету ще у 2012 році завезла на підприємство харківська фірма «Аерошляхбуд», яка займалася ремонтом міських доріг. А «шматки руберойду» – це залишки  синтетичного покриття (ізол), який на підприємстві використовують як видатковий матеріал.

- У 2012 році під час ремонту доріг виконком ухвалив рішення, щоб не вивозити оскол далеко, завезти його на госпдвір стадіону. Я ж прийшов на посаду директора у 2013 році. Під час зустрічі з колишнім керівництвом міста мені сказали, що КП належить міської громади, і ми не можемо бути осторонь від робіт, які ведуться в Черкасах. Тому оскол там і лежав. Цьогоріч ми звернулися до фірми з проханням прибрати решту осколу. Нам пообіцяли його вивезти. Залишили тільки 5 кубів асфальтної крихти, якою ми користуємось для потреб стадіону. Ніякий руберойд у нас на території не валяється, то залишки синтетичного покриття, які ми за потреби використовуємо та допомагаємо ними деяким організаціям. Наприклад, нещодавно відгукнулися на прохання військової частини в Дубіївці і допомогли їм накрити майданчик із цих залишків.

Підтвердив слова директора «Центрального стадіону» і представник фірми, яка завозила оскол на стадіон, директор ДБУ «Аерошляхбуд» Григорій Стефанович.

- У 2012 році ми почали знімати асфальт з черкаських вулиць, його не було куди звозити, тому влада ухвалила рішення дозволити завести оскол на задній двір стадіону. У ході робіт ми вивозили його на місця, де потрібно було засипати ями. Потім – на ЧЕЛУАШ. Майже все вивезли. Стадіон – був перевалочною базою. Ми дуже вдячні КП за те, що тоді вони так нам допомогли, - коментує ситуацію Григорій Стефанович.

 Незаконий бігборд на вході

IMG_0190

Окрім сміття і бур'янів, за словами Олександра Давиденка, інспектори виявили на території Центрального стадіону незаконну рекламну конструкцію (при в'їзді з боку вул. Смілянської).

- Рекламна конструкція стояла на території КП без жодних дозволів прямо на вході. Директор стадіону щодня ходив на роботу і бачив її. Якби у мене на території стояв незаконний бігборд, то у мене б виникло запитання: чому він тут стоїть? Натомість директор КП апелює до того, що він тут стояв і до нього, - розповідає начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування.

Однак, як виявилося, й насправді договір про встановлення на території КП цієї рекламної конструкції було укладено ще задовго до появи на підприємстві Володимира Ковальова і жодної претензії до трьох попередніх керівників у муніципальної інспекції щодо цієї рекламної конструкції за 7 років не було.

- Дивно, три директори переді мною укладали ці договори оренди, а крайнім зробили мене. Коли я став директором ця конструкція вже там була. Її власники постійно платять орендну плату стадіону. Однак виявилося, що вони при оренді щось недооформили. Тому я чітко вказав: або хай вирішують це питання, або знімають цю рекламу. Тож наразі її зняли і перервали договір оренди, - зазначив Ковальов.

«Наливайка» в адмінбудівлі

1эт

- На території адмінбудівлі, зі слів скаржників, діє якесь кафе. Надходили скарги, що там торгують пивом під час футболу. Я туди не ходив, але є сигнали, що там є це кафе, - розповідає Олександр Давиденко.

„Про все” вирішило самостійно пошукати кафе в адмінбудівлі, та дізнатися чи справді тут можна випити пива. Втім, поблукавши поверхами, ми так і не побачили „наливайку”.

- Звичайно, ніякого кафе ви не знайшли, - зазначив Володимир Ковальов. - Це ж повна маячня. Нехай той, хто поширює цю брехню, покаже і мені, і вам це кафе. В адмінбудівлі у нас взагалі немає жодної торгової точки.

Нескошений бурян та аварійний паркан

Окрім сміття, незаконної рекламної конструкції та кафе у службовій записці до міського голови заступник директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександр Давиденко зазначає, що у ході перевірки на комунальному підприємстві інспектори зафіксували несвоєчасне косіння трави на прилеглій території до тенісного корту по вулиці Надпільній. А також там же виявили і бетонний паркан у аварійному стані, який створює загрозу для пішоходів.

Однак директор КП наголошує, що територія, про яку йде мова в записці до очільника Черкас, не належить Центральному стадіону. Тому за порушення, виявлені на тій земельній ділянці, КП не несе відповідальності.

Вакантне місце

За результатами перевірки, рішенням виконавчого комітету ЧМР очільника «Центрального стадіону» зобов’язали сплатити штраф у розмірі 850 грн.

Однак Володимир Ковальов звернувся до суду, щоб оскаржити рішення виконкому. Він переконаний – платити штраф нема за що, адже із ввіреним йому КП – усе гаразд. А перевірки, на думку директора стадіону, - це черговий етап кампанії, спрямованої на те, щоб усунути його з посади.

- Вона розпочалася після того, як постало питання про ліквідацію КП та переведення його в іншу форму власності (віддати футбольному клубу чи перевести в корпорацію, створену клубом). На це ми відповіли відмовою, оскільки маємо досвід, схожі експерименти зі стадіоном вже проводили, і нічим добрим це не скінчилося. Після цього на Центральний стадіон почали ходити і видивлятися: де сміття, де бур’яни. На території стадіону немає до чого придертися, так вони знайшли господарський двір на околиці підприємства, який відвідувачам навіть не видно. Враховуючи те, що я як директор з пропозиціями щодо зміни форми власності КП категорично не погоджуюсь, мені запропонували або звільнити місце для іншої кандидатури, або не заважати. Казали: «якщо не хочеш піти по доброму, підеш інакше. Будемо шукати, за що тебе прибрати з цього місця», - зазначає Володимир Ковальов. – От і шукають...

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору