Хлопці, ви робите чи курите?” – Софроній до недобросовісних будівельників дзвіниці

02 грудня 2016, 08:38

yocvez7a3m-1024x670

Зі 136 запланованих метрів двіниці у формі голуба, яку нині будують у Соборному сквері Черкас, уже звели 50. Паралельно і дзвіниця будується, і внутрішні роботи виконують.

Про це розповів Митрополит Софроній, пише Інфоміст.

– У зв’язку з тим, що у нас немає робочих рук, будівництво вже понад місяць не відбувається. Усі мої працівники, які тут були, розійшлися, їх не влаштовувало те, що у нас є. Нема кого взяти на роботу, бо їдуть у Польщу, у Чехію, Росію, Італію. Куди тільки не їдуть! А в себе не хочуть працювати. Там вони рабами, а тут – вольними (обурюється). 60% робочих, які були в мене, їздили за кордон. Там вони працювали, а тут за місяць назбирав піввідра недопалків та й кажу: “Хлопці, ви робити чи курите?”. Моє здоров’я трішки "пошатнулося". Тому я щодня нагору виходити, щоб контролювати їхню роботу, не мав сил, – говорить Софроній.

Нагадаємо, дзвіницю у формі голуба, що буде поряд із собором, почали зводити у 2008 році. Її висота має сягнути 136 метрів. Усередині планують облаштувати приміщення для дітей-сиріт, готель, оглядовий майданчик, бібліотеку, амфітеатр. Будівництво триває вже 8-ий рік.

Істинновіруючий сказав:

Платити людям треба,а не базікати про закордон.

Вгору