Футбольний сезон «Черкаський Дніпро» завершив грою в нічию (фото)

08 листопада 2014, 23:02

Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» завершив цьогорічний футбольний сезон грою із київським ФК «Оболонь-Бровари» із рахунком 1-1.

Про це повідомляє кореспондент Про Все.

Майже усю гру обом командам вдавалося уникати м’яча у своїх воротах, найгарячіше стало аж наприкінці другого тайму. На останніх хвилинах рахунок відкрили кияни, поціливши у наші ворота. Та під час  додаткового часу черкащанкам таки вдалося зрівняти рахунок - гол забив гравець «Черкаського Дніпра» Артем Довбик. Утім, цього для перемоги було замало.

-  Сьогодні з нашого боку гра не вдалася. Зіграли значно нижче своїх можливостей. Багато помилок було допущено на захисті. Не хочу приховували, але у грі ми програли, суперник повністю контролював поле, - прокоментував гру своїх підопічних виконувач обов’язків головного тренера команди «Черкаський Дніпро» Ігор Cтоловицький. – Образно, що нам не вдалося зробити свято місту, але це футбол і тут може трапитися все, що завгодно.

До речі, гра між черкаським та київським клубами стала особливою для нашого гравця Дениса Фаворова, адже у суперницькій команді грав його рідний брат Артем Фаворов.

А вже завтра футболісти ФК «Черкаський Дніпро» зустрінуться із своїми вболівальниками у залі драмтеатру, де й розкажуть, чому не змогти обійти суперника.