Фотоприлад передав місту басейн, поліклініку та табір

12 травня 2017, 12:56

Басейн, поліклініку та оздоровчий табір, які досі були на балансі ДП НВК "Фотоприд", безоплатно передано у комунальну власність міста. За згоду щодо передачі об'єктів на сьогоднішній сесій проголосували депутати ЧМР.

Так, спортивний комплекс з басейном по вул. Смілянській, 78 передано  на баланс КП «Центральний стадіон. Поліклініку, яка знаходиться на вул. Байди Вишневецького, - на баланс КНП «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської міської ради; а дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», який знаходиться у с. Благодатне, Золотоніського району, - на баланс Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Водночас це питання викликало жваве обговорення серед депутатів. Так, депутат Павло Карась зазначив, що незрозумілим лишається питання щодо утримання визначених об'єктів

- Більш-менш зрозуміла ситуація з поліклінікою - там питань немає. А от по інших об'єктах варто розуміти, скільки коштів потрібно на їхнє утримання. Наприклад, басейн -  це дороговартісна структура. За табір доведеться платити податок про землю, платити працівникам. За які кошти департамент освіти буде утримувати цей табір? - поцікавився Павло Карась.

Йому заперечив депутат Роман Діскант. Він зауважив, що в басейні займаються школи плавання, а місто їх і так утримує. Але басейн у такому вигляді, у якому він перебуває сьогодні, дітей не приваблює. Тож, коли місто отримає його на свій баланс, то зможе довести його до ладу.

Він запропонував після прийняття на баланс об'єктів розробити програму із їхнього фінансування. Якщо ж об'єкти не прийняти на баланс, то Фотоприлад їх просто виставить на продаж.

Тож у підсумку депутати проголосували за передачу об'єктів на баланс міста.

 

Вгору