Флагмана вітчизняного виробництва металопластикових конструкцій презентували на Черкащині (відео)

22 червня 2017, 15:26

Фото: Про все

На фоні суттєвого подорожчання комунальних послуг, особливо за тепло, все більш актуальним для українців стає власне забезпечення енергозбереження у своїх домівках. Насамперед це стосується заміни вікон та дверей, які лишились у спадок з радянських часів. Враховуючи, що їх дерев’яні віконні та дверні конструкції вже давно випрацювали всі можливі та неможливі терміни експлуатації, логічно для господаря подумати про встановлення нових, сучасних та якісних.

Та які саме металопластикові конструкції обрати? Якому виробнику довіритися, щоб вони відповідали усім вимогам прискіпливого покупця?

Звісно, можна зупинитися на кращих виробниках Європи та обрати металопластикові конструкції, виготовлені з німецьких або болгарських профілів. Але нащо заглядати так далеко, якщо в Україні вже понад 10 років є свій, власний виробник, який не лише не гірший за закордонних, а, подекуди, може й кращий.

Тернопільська компанія „Viknar’off“ починала свій шлях з 7 співробітників в одному невеличкому цеху, а зараз має виробничі площі у 40 тисяч квадратних метрів з об’ємами виробництва у 100 тисяч конструкцій на місяць.

Фото: Про все

Почавши з виготовлення віконних профілів, сьогодні торгівельні мережі „Viknar’off“ пропонують широку лінійку виробів — ПВХ-вікна та двері, москітні сітки, підвіконня, відливи, ролети, гаражні ворота, конструкції з алюмінію. Для вибагливого покупця існує велика кольорова гамма, різноманітні варіанти склопакетів як одно-камерних, так і двокамерних з доповненням енергозберігаючого та мультифункціонального скла. Більш того виробник готовий навіть підлаштуватися під замовника та виготовити нестандартні конструкції різних видів.

Однією з перших на черкаському ринку метало пластикових конструкцій перспективу співробітництва з „Viknar’off“ усвідомила компанія „AG-grupре“. Вона уклала договір на ексклюзивне постачання всієї продукції „Viknar’off“ до Черкаської області, що дало їй можливість напрацювати власні, вкрай привабливі умови роботи з партнерами. Керівництво „AG-grupре“ розробило цілий пакет додаткових послуг, які не передбачає сам виробник.

Фото: Про все

— При постачанні продукції нашим партнерам, які зробили в нас замовлення, ми робимо безкоштовну доставку кінцевому покупцю. Фактично ми доствляаємо вироби до замовника та заносимо їх у квартиру. Нашому партнеру не потрібний склад, вантажники — це все ми робимо безкоштовно, — розповів про особливості співпраці співласник „AG-grupре“ Руфат Абілов.

Фото: Про все

До всього, каже пан Абілов, вже на сьогоднішній день для оптових покупців існує вкрай приємний бонус — безкоштовна доставка продукції функціонує в радіусі 20 км від Черкас. А в найближчій перспективі планується охопити населені пункти на відстані до 40 км. А до кінця цього року в планах взагалі розширити безкоштовну доставку до 100 кілометрів!

Для спрощення процедури оформлення замовлень на сайті „AG-grupре“ створено особистий кабінет, завдяки якому прискіпливий замовник має можливість в онлайн-режимі спостерігати, на якій стадії виготовлення знаходиться його вікно.

Фото: Про все

Крім того, компанія „AGgrupре“ взяла на себе зобов’зання щодо сервісного обслуговування продукції компанії „Viknar’off“. У разі виникнення будь-яких питань сервісна група того ж дня має можливість налагодити конструкцію та при необхідності надати фахову та повноцінну консультацію щодо експлуатації виробу.

Умови співпраці з партнерами, які пропонує „AG-grupре“, стали приємною несподіванкою для самої компанії „Viknar’off“, яка повністю підтримує такі ініціативи. На тижні їх спеціалісти відвідали Черкаси, де провели навчальний семінар для працівників „AG-grupре“ та їх партнерів з усієї області.

Фото: Про все

— У нас досить амбіційні плани з нашими добрими друзями „AGgrupре“. Черкаська область — досить перспективний регіон. Тим більше наша компанія виготовляє продукцію не просто конку-рентоспроможну, а на рівні найкращих європейських виробників, — зауважив керівник відділу розвитку продаж компанії „Viknar’off“ Ростислав Ватаг.

За головну мету обидві компанії — і „AG-gruppе“, і „Viknar’off“ — ставлять необхідність відповідати бажанням клієнта і викликам сучасності та забезпечувати якісною продукцією потреби ринку.

Вгору