Фіналістка черкаського конкурсу краси поділилась секретом власного успіху (фото)

11 квітня 2017, 19:04

Фото: Євгенії Скорини

Черкаська студентка із ЧДТУ Юлія Кропивко останні кілька років мріяла стати однією з конкурсанток «СтудМіс Черкащини». Утім увесь час заважали різні життєві обставини. Цьогоріч дівчині пощастило – вона пройшла кастинг і стала фіналісткою черкаського конкурсу краси. «Про все» продовжує розповідати про найкрасивіших студенток Черкас.

- Коли ти вперше почула про конкурс «СтудМіс Черкащини»?

- Ще п’ять років тому. Постійно стежила за новинами в соцмережах. Але кожного року якісь обставини заважали самій стати учасницею. Нарешті я тут. Мені подобається те, що в цьому конкурсі можна проявити свою індивідуальність, креативність, це незабутні моменти, які назавжди залишаться в пам’яті! Готуватися не складно, я звикла до такого напруженого ритму життя. Увесь день на підборах для мене не проблема.

- У 20 років ти вже маєш два дипломи бакалавра. Розкажи, як ти цього досягла?

- Я відразу вступила до двох навчальних закладів. У ЧДТУ отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Міжнародна економіка», зараз продовжую навчання на магістратурі. Також заочно навчалася за спеціальністю «Експертиза в митній справі» в іншому університеті, маю диплом бакалавра. Часом бувало досить важко, особливо, коли екзамени ставили в один і той самий час. Але я встигала, адже мала чітку мету.

- А ким мріяла стати в дитинстві?

- Як не дивно, письменницею. Писала казочки в окремий зошит. Їх навіть штук 10 назбиралося. Читала всім своїм родичам. Потім хотіла стати відомою актрисою. Мені навіть давали виконувати чимало ролей на шкільних ранках. Відвідувала театральний гурток. Мені імпонують творчі спеціальності. Хочу спробувати себе в кількох напрямках.

Фото: Євгенії Скорини

- Мабуть, на хобі в тебе взагалі не вистачає часу?

- Я цікавлюся всім на світі. Моє найбільше захоплення – це музика. Раніше навчалася в музичній школі та грала на чотирьох інструментах – цимбали, кобза, бандура, фортепіано. Крім того, тато навчив грати на гітарі. Також люблю займатися рукоділлям. Обожнюю читати. Я великий книголюб. Серед найулюбленіших письменників – Ремарк, Хемінгуей, Гоголь.

- Який найоригінальніший подарунок тобі доводилося отримувати?

- Насамперед, завжди ціную увагу, обожнюю якісь сюрпризи. Поки що найбільше мене здивувала моя сестричка. Власноруч вона зробила чудову скриньку, куди склала невеличкі папірці. Потім обійшла всіх моїх друзів, однокласників та одногрупників, які написали купу приємностей і поклали до тієї скриньки. Усі побажання я перечитувала десятки разів. Було так тепло та сонячно на душі.

- Твій рецепт успіху?

- Потрібно наполегливо працювати над собою, розвиватися, ніколи не сидіти на місці, не жалітися на свою долю. Усі проблеми можна вирішити, якщо по-справжньому любити життя. Цінувати те, що маєш. Бути щасливою тут і зараз.

Інтерв'ю з іншими фіналістками читайте ТУТ.

Іван сказав:

А выражение лица одно чего только стоит? Ну просто Монна Лиза. Убить готова кого-то или горе в семье???

николай сказав:

страшная какая-то,,,,,,,,,

Вгору