Фестиваль нескореної нації “Холодний яр” оприлюднив погодинну програму

01 липня 2018, 09:28

З 6 по 8 липня у Грушківці, що на Кам’янщині, відбудеться Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр.  Детальну програму заходу оргкомітет опублікував на сторінці фестивалю у facebook

6 липня 2018 року

9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
13.00 – відкриття першого фестивального дня
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 17.00 – спортивні заходи
13.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
14.00 – 18.00 - дитячий майданчик
12.30 – 19.00 – гутіркова галявина (Юрій Журавель (музикант, фронт-мен гурту От Вінта!, художник) Василь Шкляр (письменник), Юрій Руф («На зламі епох. Вектор протидії»), Микола Величкович (Народний депутат України 8-го скликання, заступник Міністра внутрішніх справ України з березня по листопад 2014 р., заступник керівника «Самооборони Майдану»), Ігор Гузь (засновник організації "Національний Альянс", народний депутат), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану»), Валерій Маснюк (мовознавець, автор книг про українську мову, презентує свою працю "Вузлики на пам’ять").
19.00 – 23.00 – музична частина (Руслана Лоцман, Motanka, От Вінта!, Dj Tapolsky)
23:00 - 02:00 - кінопокази

7 липня 2018 року 

10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 – 14.00 – екскурсії "Холодним яром"
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
12.00 – 19.00 – гутіркова галявина (Олег Тягнибок, Леся Горліс-Горська (письменниця, донька Юрія Горліс-Горського), Юрій Ботнар (депутат Черкаської обласної ради), Дмитро Ярош (командир УДА), Олег Куцин (командир окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї бригади ЗСУ), Євген Букет (краєзнавець, головний редактор газети "Культура і життя", дослідник Коліївщини).
19.00 – 23.00 – музична частина (В моїй голові, Спека, КораЛЛі, Чумацький Шлях, Тінь Сонця)
23:00 - 02:00 - кінопокази

8 липня 2018 року 

10.00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 – 14.00 – екскурсії "Холодним яром"
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
12.20 – 19.00 – гутіркова галявина (Ірина Фаріон (мовознавиця, політична діячка), В’ячеслав Кириленко (віце-прем’єр-міністр, екс-міністр культури), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА), Сергій Мерчук (майданівець, начальник патрульної поліції у Рівному), Андрій Тарасенко (лідер «Правого Сектору»), Юрій Сиротюк (директор центру «Українські студії стратегічних досліджень», відомий політик), презентація книги Володимира Сікевича "1918. Донецький бліцкриг" від видавництва "Залізний тато", Андрій Білецький (засновник полку "АЗОВ")
19.00 – 23.00 – музична частина (Христина Панасюк, MniShek, Гуляйгород GG, КАРНА, Кому Вниз)
23.00 – завершальна ватра

ВАЖЛИВО: Протягом трьох днів відбуватиметься збір коштів для реабілітаційного центру для учасників російсько-української війни!

Вгору