«Фармація» стала прибутковою

12 жовтня 2016, 20:39

1476263350_397717

Сьогодні під час засідання сесії обласної ради в. о. директора ОКП «Фармація» Валентина Ніколенко прозвітувала перед депутатами про досягнення, які вдалося отримати підприємству протягом першого півріччя поточного року. За її словами, вперше за три роки підприємство почало приносити прибуток, ремонтувати і облаштовувати свої приміщення і навіть виплачувати борги, інформує Нова Доба.

Чистий дохід підприємства в першому півріччі зріс на 26 %, це на 11,8 млн грн більше порівняно з минулим роком. За перше півріччя прибуток становив 1 млн 649 тис грн. За цей період підприємство сплатило до бюджету 2 млн 48 тис грн.

Заборгованості по заробітній платі немає. Середня зарплата працівників становить 3 тис грн.

Основний борг, який має підприємство перед банком «Київська Русь», станом на 1 жовтня, складає 3 млн грн.

Завдяки втілення плану заходів, спрямованих на оздоровлення фінансово-господарського становища підприємства, в багатьох його відділеннях проведено ремонтні роботи, скорочено витрати на логістику, оптимізовано опалювальні площі. Зокрема, в аптеках Сміли і Драбова проводиться робота по встановленню теплових лічильників. Розпочали модернізацію програмного забезпечення, що скоротить час виробничих процесів.

Вгору