Євген Ван розповів, що буде із зоопарком, якщо він знову стане його директором

06 жовтня 2016, 14:16

1390901376_van-ide-z-polityky

Вже другий місяць Черкаський міський зологічний парк залишається без директора. Попри це робота на підприємстві продовжує "кипіти". В.о. директора і претендент на посаду керівника закладу Євген Ван у коментарі "Про все" розповів про своїх конкурентів та про те, чому для нього важливо очолити зоопарк знову.

- Конкурентів на цю посаду у мене немає, документи на конкурс подав лише я. У п'ятницю буде перше засідання комісії. Вона проходитиме без мене. Члени комісії перевірять документи, чи все там відповідає конкурсним вимогам і призначать дату конкурсу, - розповів Євген Ван.

Він зізнався, що за результати конкурсу сильно не хвилюється, адже конкурентів у нього немає.

- Але якщо комісії щось не сподобається, то тоді буде відхилено кандидатуру і повторно призначено конкурсє, - зазначив в.о. директора зоопарку.

Пан Євген говорить, що ця посада є дуже важливою для нього, адже він поставив собі за мету вивести черкаський зоопарк в лідери і підняти його до рівня європейських.

- Щоб реалізувати те, що я запланував, потрібно ще певний час попрацювати, до пенсії ще є час, - жартує Євген Ван і додає. - По-перше, потрібно довести до ладу старий зоопарк. Крім цього, у нас є програма - "Зоопарк майбутнього". Потрібно вивести зоопарк в лідери і підняти його до рівня гарних європейських. Це - програма мінімум.

Нагадаємо, департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради оголосив конкурс на посаду директора Черкаського міського зологічного парку.

Черкаські освітяни розповіли, чому було звільнено директора зоопарку.

Вгору