“Єноти”, які купували черкаським депутатам, тепер передадуть дітям

29 листопада 2016, 10:33

obzor_enot_141

На виконавчому комітеті Черкаської міської ради згадали про планшети, які ще дві каденціі тому закупляли для депутатів.

"Єноти" (так називали планшети) лише нині списали, як непридатні для користування, хоча неякісними вони були ще від початку.

- Базу даних рішень неможливо було закачати ще тоді, - зазначила директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук.

Вона додала, що ще тоді було проведено службову перевірку і той, хто поставляв неякісні планшети, отримав догану. Загалом, за бюджетні кошти було закуплено 60 планшетів. 24 з них здали на експеризу і їх було визнано несправними. З усієї партії робочими виявились тільки 12 планшетів. Утім, на них можна лише грати в ігри. Тож ці 12 планшетів передадуть в дошкільні заклади.

Юлія сказав:

Ситуація, що склалася – суцільний парадокс.
1. Людина здійснила поставку 60 неякісних планшетів. Покарання – всього лише догана. Питання: а як щодо матеріального відшкодування?
2. Що значить планшет зламаний, але на ньому можна грати в ігри? Я зустрічала протилежну ситуацію, коли планшет настільки слабенький, що його максимум – читання книжок та пошук інформації в інтернеті. Але ігри він не тянув.
А взагалі мені цікаво, скільки коштів було відмито на цій справі. Навіть якщо взяти бюджетні планшети Lenovo http://fishki.ua/planshety/brend-is-lenovo/ – припустимо, з цього сайту, за 2000-2500 грн, то загальна сума складатиме 120-150 тис грн. А їх-то купували не новими, а несправними. Причому, я підозрюю, що ціна на них була значно вища за ті, що представлені в продажу. Куди ділися витрачені гроші? Де розслідування?

Вгору