Екс-студент Ватутінського ПТУ має мільйонні статки

03 листопада 2016, 12:35

031120161042149897425

Колишній житель Ватутіного 50-річний підприємець і політик Василь Хмельницький за версією журналу "Новое время” ввійшов до сотні найзаможніших українців. Його активи складають 103 мільйони доларів. Займається будівельним бізнесом. У 1984 році закінчив Ватутінське СПТУ-2 за фахом “газозварювальник-слюсар”. Тепер це ліцей. Народився у місті Баян-Аул Павлодарської області (нині — Казахстан). З двох років жив у Ватутіному. Народний депутат кількох скликань. Перебував у партії Юлії Тимошенко і “Партії Регіонів”, пишуть Вісті Черкащини.

Перші мільйони заробив на початку 90-их. За даними журналу “Форбс”, його вплив розповсюджувався на "Київенергохолдинг", "Київмлин”, "Київхліб”, Полтавський алмазний завод, кілька українських обленерго і навіть енергорозподільчі системи Вірменії. Був найбільше відомий як фактичний власник "Запоріжсталі”. З З 2015 р. – перший віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців. Член Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

“Ми завжди рахуємося із владою. Коли бізнесмен йде в опозицію, у мене ця дія викликає подив. Підсвідомо я розумію, що такий бізнесмен в майбутньому хоче домогтися більше влади. Бізнес повинен бути окремо, незалежно від політики. Якщо це було б можливо, напевно, я не пішов би в політику. Я про владу намагаюся не говорити погано. Якщо хочеш говорити про неї погано - йди в опозицію”, - розповів в інтерв'ю журналу “Форбс” бізнесмен-політик.

Хмельницького звинувачують у привласненні 147 гектарів землі під Києвом, несплаті податків і шахрайстві із будівництвом інноваційного парку.

Вгору