Екс-очільник черкаської міліції прокоментував справу стосовно нього

25 жовтня 2016, 11:04

лушпієнко22 жовтня начальник ГУ Нацполіції Сумщини генерал Микола Лушпієнко прокоментував кримінальне провадження, відкрите стосовно нього, повідомляють ua:суми. 

Як раніше повідомлялося, рішення відкрити кримінальне провадження стосовно начальника ГУ Нацполіції прийняв Придніпровський  районний суду м. Черкаси. Він, за скаргою представника ГО “Люстраційне бюро України”, зобов’язав прокуратуру Черкаської області відкрити кримінальне провадження стосовно Миколи Лушпієнка, який раніше очолював міліцію Черкащини, а зараз керує поліцією Сумської області.

За інформацією ua:суми, йдеться про оборутки з техоглядом машин у 2009-2010 роках. Тоді Микола Лушпієнко керував міліцією Черкаської області. Його тодішній заступник Микола Сіманчук вже шість років перебуває під слідством, два з яких провів у СІЗО. По його справі Микола Лушпієнко проходив свідком. Наразі Люстраційне бюро України через суд домоглося відкриття справи і стосовно Лушпієнка.

На прес-конференцію Миколи Лушпієнка, яка відбулася 22 жовтня у Сумах, приїхав і Микола Сіманчук, аби розповісти про цю справу. Стверджує, що він не винен, а справа замовна. Проте замовників не назвав.

Сам генерал Микола Лушпієнко заявив, що на нього шукали компромат за замовленням Сергія Лисенка – злодія в законі Льори Сумського. Навіщо це Сергію Лисенку пан Лушпієнко не пояснив.

 

Вгору