Дитячу поліклініку №2 у Черкасах обіцяють відкрити за 3 тижні

15 жовтня 2016, 22:39

IMAG1022-1024x577

Ремонт дитячої поліклініки №2, що по вулиці Кобзарській (колишня Вербовецького, – ред.), підрядник обіцяє завершити за 2-3 тижні.

Про це повідомив заступник міського голови Ігор Коломоєць, пише Інфоміст.

– Складні роботи із перекриття покрівлі вже завершили. Вони тривали довго через те, що то споруда стара, старі балки… Поки вони перекривали, то затекла вода під плівку і підтопило другий поверх. Тепер виконавці робіт за власні кошти усунуть ці недоліки, – прокоментував Коломоєць.

За його словами, днями відбулася нарада, на якій обговорювали питання ремонту другої поліклініки.

– Люди, які  виконують роботи, сказали, що їм потрібно ще мінімум 2 тижні, максимум – 20 днів, щоб завершити. Вони слізно пообіцяли. Бо ж пускати дітей у приміщення, де осипається штукатурка, ніхто ж не буде, – сказав заступник міського голови.

Прискорити завершення ремонту поліклініки просять і черкащани. На сайті мерії навіть опублікували відповідну електронну петицію. Її ініціатором є Юлія Шаповал.

“Звертаюсь з вимогою докласти максимальних зусиль, щоб якнайшвидше закінчити ремонтні роботи по відновленню покрівлі у дитячій поліклініці №2, яка знаходиться по вул. Кобзарська. У зв’язку з виконанням будівельних робіт у поліклініці, діти вимушені відвідувати поліклініку №1, що спричинює великі незручності, особливо немовлятам та дітям до 3-х років… Потреба завершення ремонту покрівлі поліклініки стає ще більш нагальною з настанням осіннього сезону та погіршенням погодних умов”, – йдеться у зверненні.

За 8 днів з початку збору підписів вона набрала вже 239 з 250 необхідних голосів.

Нагадаємо, дитячу поліклініку №2 спочатку планували зачинити у зв’язку із проведенням капітального ремонту покрівлі з 10 липня по 10 серпня. Згодом стало відомо, що за місяць не вдасться виконати роботи. За планом мерії поліклініку мали відкрити у кінці серпня, адже виникла ще одна проблема – великий дощ підтопив поліклініку.

Вгору