“Два удари – і він впав на бордюр”, – чоловіка забили на смерть біля нічного клубу

19 жовтня 2016, 12:55

побиття бійка удар

У Черкасах 29-річний чоловік помер у лікарні від черепно-мозкової травми. Тілесні ушкодження він отримав біля нічного клубу неподалік центру міста у ніч з 14 на 15 жовтня, пише Інфоміст.

Дружина брата загиблого Анна Рукавець припускає, що бійка із жахливими наслідками нібито пов’язана з конфліктом постраждалого з охоронцями клубу. У своїх домислах вона посилається на очевидця подій, який зв’язався з нею по телефону на вихідних і розповів про бійку.

– До мене зателефонував хлопець, який сказав, що він був свідком подій. Це було о 2-й годині ночі біля "Рефлекшена" Він каже, що спочатку все було із охороною. Охоронці чогось причепилися до нього, чи він номерок загубив, чи шось таке. Але потім він повернувся усередину. Його вивели троє. Потім два удари – і він впав на бордюр, зламав щелепу. Охоронці когось навели на нього, бо ті хлопці, що його били, потім говорили із охоронцями тими, – каже Анна.

Нині зі справою розбираються правоохоронці. Відеозапис інциденту представники закладу надали оперативникам. Як повідомили нашому виданню власні джерела в правоохоронних органах, одну з осіб, причетних до побиття, вже встановлено, проте поки що не затримано.

У СК ГУНП в Черкаській області інформують, що за фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (“Умисне тяжке тілесне ушкодження”), згідно з яким винуватцям “світить” позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Зараз правоохоронці допитують свідків та з’ясовують обставини події.

Вгору