Дорожники кажуть, що щодня ремонтувати автошляхи області виїждає 20 бригад

17 листопада 2016, 16:27

1

На автодорогах Черкащини продовжується робота з ліквідації ямковості, колійності, напливів та інших деформацій покриття. Так, з початку року ліквідовано 343 506 м2ямковості дорожнього покриття. З них на дорогах державного значення – 222 499 м2, місцевого значення – 121 007 м2.

Окрім того, станом на 10 листопада дорожники ліквідували 47 428 погонних метрів тріщин дорожнього полотна, які утворилися через велику транспортну завантаженість автошляхів.

Упродовж минулого тижня робітники ДП «Черкаський облавтодор» ліквідували 4435 м2ямковості на дорогах місцевого значення. На дорогах державного значення з 3 по 9 листопада ліквідовано 2411 кв. м колійності, напливів та інших деформацій дорожнього покриття. Також, постійно проводяться роботи із ліквідації новоутвореної ямковості.

Роботи з ліквідації ямковості проводилися на автодорогах державного та місцевого значення у Тальнівському, Городищенському, Христинівському, Маньківському, Шполянському, Канівському, Черкаському, Драбівському, Чорнобаївському та Жашківському районах.

Ремонтні роботи проводилися із застосуванням гарячого та холодного асфальтобетону. Також виконувались роботи з прибирання сміття і водовідведення та видалення чагарників.

Щоденно на автошляхах області працює більше 20 бригад головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор».

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору