“Дорогу смерті” в Червоній Слободі стали патрулювати поліцейські

25 листопада 2016, 22:00

910d6d9f4c33cea7afcf1cc49cc395a8_xl-424x2761-424x276

Двокілометрову ділянку траси державного значення, яка пролягає через село Червона Слобода, визнано дорогою підвищеного ризику. Для зменшення аварійності та забезпечення безпеки дорожнього руху даний відрізок автодороги патрулюють екіпажі патрульної поліції Черкас та працівники Черкаського районного відділення поліції.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Відрізок дороги проходить через село та повз два дитячих садки і школу. У темну пору доби траса не освітлюється, на ній відсутні світлофори, через що на цьому відрізку трапляються автопригоди, які мають трагічні наслідки. Щоб вплинути на дану ситуацію керівництво Главку звернулося до керівника патрульної поліції Черкас з пропозицією продовжити маршрут патрулювання екіпажам патрульної поліції Черкас до Черкаської районної лікарні, що розташована на околиці села. Дана пропозиція погоджена. Крім того, Черкаським районним відділенням поліції внесено зміни в план єдиної дислокації нарядів, маршрути яких тепер проходять через цей відрізок дороги.

Також керівництво Черкаського районного відділення поліції вже неодноразово зверталося до керівництва району та області з клопотанням про встановлення на даній ділянці траси належного освітлення та світлофорів, але це питання на сьогоднішній день не вирішено.

Поліцейські будуть і надалі посилено патрулювати даний відрізок дороги, крім того буде вивчено питання про можливість збільшення щільності нарядів на цій ділянці.

Нагадаємо, у Червоній Слободі людям ніяк переходити проблемну трасу. Дорога  державного значення, що веде з Черкас на Чигирин, розділяє село Червону Слободу майже навпіл, тут постраждало чимало дорослих і дітей, а в народі цю трасу прозвали “дорогою смерті”.

Водночас 5 листопада жителі села Червона Слобода провели акцію протесту «Врятуємо життя» з частковим перекриттям траси Черкаси-Чигирин. Головна мета акції – активізувати дії чиновників задля вирішення проблеми встановлення світлофорів і освітлення траси

 

Вгору