Донеччанин, який виступає за Черкащину, виборов друге місце на IRONMAN Austria

29 червня 2016, 09:35

13537560_2042280125997406_8914556365627099488_n

Віктор Земцев, який нині виступає за Черкащину, здобуває «бронзу» на довгій дистанції триатлону IRONMAN Austria в Клагенфурті.

43-річний спортсмен подолав дистанцію з плавання 3,8 км, 180 км велосипедом та марафон 42 км. Час Віктора Земцева – 8:09:54. Зовсім трохи не вистачило нашому спортсмену для перемоги. Бельгієць Маріно Вакхонакер із часом 8:04:18 виборов перемогу, він же є восьмиразовим переможцем цього змагання.

Віктор Земцев – донеччанин, триатлоніст, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон світових змагань. Віктор тричі ставав переможцем на довгій дистанції триатлону IRONMAN Austria. Минулого року він став кращим серед півтори тисячі учасників зі всього світу на престижному турнірі з триатлону IRONMAN, що відбувся в Канаді.