сьогодні
03 грудня 2016
Loading...

11:57

До комунальної власності Черкас передадуть гуртожитки вартістю 40 млн грн

bezyimyannyij

За результатами розгляду адміністративних позовів прокуратури щодо зобов’язання Черкаської міської ради прийняти до комунальної власності міста Черкаси гуртожитки, що належать підприємству-банкруту, 17.11.2016 Черкаським окружним адміністративним судом прийнято рішення про їх задоволення.  

Черкаську міську раду зобов’язано прийняти гуртожитки державної житлово-побутової фірми «Обрій-1» до комунальної власності, чим відновлено законні права їх мешканців на приватизацію та інтереси держави, як власника цих об’єктів, в частині забезпечення їх ефективного використання, утримання та збереження житлового фонду.

Нагадаємо, згідно з вимогами чинного законодавства України, у разі банкрутства державного підприємства, об’єкти належного йому державного житлового фонду, в тому числі гуртожитки, передаються в установленому порядку до комунальної власності відповідної територіальної громади.

У ході розгляду господарської справи про банкрутство державної житлово-побутової фірми «Обрій-1» встановлено факт тривалого неприйняття Черкаською міською радою до комунальної власності міста Черкаси 6 гуртожитків загальною вартістю близько 40 млн. грн., що стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідними позовними заявами зобов’язального характеру.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.