До кінця року біля Черкаської філармонії з’явиться повітряна дівчина-музикант

10 квітня 2017, 19:09

До кінця року у Черкасах з’явиться повітряна скульптура, яку встановлять біля філармонії.

Як зазначив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради Андрій Поліщук, це місце було визначено шляхом рейтингового опитування містян, а також воно було рекомендоване містобудівною радою, як одне із п’яти можливих.

Біля філармонії встановлять опору і натягнуть трос. Тож одним краєм скульптура кріпитиметься до стіни філармонії, іншим - до опори.

- Це буде образ музиканта-дівчини, яка грає на скрипці, чи іншому інструменті і балансує наприклад, на струні. Точніше - це вже вирішуватиме скульптор, - говорить Андрій Поліщук. – Але в Україні таких скульптур поки що немає.

Підвісну скульптуру місту дарує одне з підприємств, яке розмістить свої потужності у Черкасах.

- Наскільки мені відомо, компанія вже визначилась із скульптором, - додає Андрій Поліщук. – Тож плануємо, що скульптура буде вже цього року. Але це складана конструкція, передусім, з технічної сторони. Також робитимуться інженерні прорахунки з надійності кріплення.

Нагадаємо, у Черкасах біля Палацу одружень та будинку братів Цибульських (у якому  розміщений музей Кобзаря) сьогодні встановили міні-моделі цих архітектурних пам’яток.

Вгору