Для шкіл Черкаського району закупили комп’ютери по 12 тис грн

02 листопада 2016, 06:33

photo

Відділ освіти Черкаської райдержадміністрації за підтримки влади району та депутатського корпусу закупив 96 сучасних комп’ютерів. Все для того, аби забезпечити належний розвиток сучасного інформаційно-комунікаційного освітнього процесу в кожному загальноосвітньому навчальному закладі та доступ до інтернету.

Як зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, на закупку комп’ютерів з бюджету району спрямували 1 млн грн, з яких на сьогодні освоєно близько 900 тис. грн. У середньому вартість одного комп’ютера склала 12 тис. грн.

Закуплено 29 потужних комп’ютерів для адміністрації загальноосвітніх шкіл, які будуть мати свої сайти та висвітлювати освітній процес в школі. Ще 65 комп’ютерів будуть розпреділені пропорційно по школах району відповідно до чисельності учнів в навчальному закладі. Також видано по одному комп’ютеру всім позашкільним закладам. Найближчим часом планують додатково закупити комп’ютерну техніку для повного використання виділених бюджетних коштів.

За інформацією прес-служби Черкаської РДА

Вгору