Державі повернули більше гектара земель біля Дніпра на Черкащині

25 листопада 2016, 19:11

1479827191_ekonom

Прокуратурою в апеляційному порядку доведено законність та обґрунтованість позовних вимог стосовно визнання недійсними правочинів щодо незаконного відчуження у власність окремим громадянам державних земель лісогосподарського призначення у мальовничому куточку Черкаського району поблизу Дніпра.

Нагадаємо, прокуратура області оскаржила до суду незаконні розпорядження райдержадміністрації, якою у 2014 році, в порушення вимог земельного, лісового та екологічного законодавства, безоплатно передано для індивідуального дачного будівництва більш як 1 га земель, до яких входили ліси.

За результатом розгляду позовів прокуратури у 2016 році вдалося відстояти інтереси держави, розпорядження Черкаської районної державної адміністрації визнано недійсним та скасовано право приватної власності на ці землі.

Проте, не погоджуючись з судовими рішеннями, особи, які намагалися незаконно отримати лісові ділянки на берегу річки, подали апеляційні скарги.

Однак, прокуратурою доведено законність та обґрунтованість позовних вимог, останню апеляційну скаргу, як і попередні, ухвалою апеляційного суду Черкаської області відхилено, рішення про задоволення позову прокурора залишено в силі, порушені інтереси держави  поновлено.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору