Депутати спробували відправити у відставку Радуцького

20 квітня 2017, 22:43

19 квітня Черкаська міська рада розглянула проект рішення щодо дострокового припинення повноважень секретаря міської ради Олександра Радуцького, пише "ІнфоМІСТ".

Голосування за зняття Радуцького з відповідної посади відбувалось у кінці робочого дня – близько п’ятої вечора. Ініціатором проекту рішення був депутат, вихідець із УКРОПу Михайло Бінусов.

На час голосування у залі перебували 28 депутатів та міський голова.

Утім ще до голосування дві фракції міськради заявили, що участі в голосуванні не братимуть.

Зокрема, щодо відставки Радуцького висловився голова фракції "Свобода" Ярослав Нищик.

– Небагато секретарів за мої дві каденції доводилось знімати. Але така атмосфера у залі, наче свято. Я висловлюю думку фракції "Свобода": у питаннях суто політичних, які не мають ніякого відношення до вирішення господарських питань, ми участі не беремо, – сказав Нищик.

Опісля виступив голова фракції БПП “Солідарність” Костянтин Чернецький.

– Це як аксіома, фракція БПП також участі в голосуванні не братиме, – сказав порошенківець.

Зрештою участь у таємному голосування взяли лише 15 депутатів. “За” проголосували лише 8 обранців, проти – 3. Ще 4 бюлетені були зіпсовані – у двох квадратиках були позначки. Міський голова Анатолій Бондаренко участь у голосування брати відмовився. Варто зазначити, що мінімально для відставки секретаря міськради необхідні 22 голоси.

– Дякую, депутати, за довіру. Будемо далі працювати, – прокоментував результати голосування секретар міськради Радуцький.

вовочка сказав:

Крадуцкого и компанию УБРАТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ольга сказав:

Як і завжди, “вислизнув”! Та від нього ніколи не позбавитися. А Бінусов, мабуть, мітить на його місце. Не дивлячись на судові справи.

Гард сказав:

“Свобода” краще б не позувала, а користалася можливістю скинути обох тунеядців.

Шмідт сказав:

Торпедовские рулят

Вгору