Депутати хочуть припинити повноваження секретаря міськради

06 лютого 2018, 10:29

Фото: Про все

На сесії Черкаської міськради збираються достроково припинити повноваження секретаря міськради Олександра Радуцького. Також його збираються виключити зі складу виконкому. Це питання у порядок денний з голосу вніс міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, повідомляє кореспондент "Про все".

Депутати проголосували за внесення цього питання на розгляд. Як зазначив міський голова, у зв'язку із не забезпеченням повноважень.

Фото: Про все

- Хочу подякувати депутататам за ту роботу,  яка була здійснена. Розумію що мої повноваження будуть припинені. За два роки зроблено багато у місті : ремон доріг, соціальні програми. Я можу довго перелічувати ця речі. Життя змінюється - сьогодні так, а завтра  буде по іншому, - сказав Олександр Радуцький, вийшовши до трибуни.

Наразі на сесіі оголошено перерву для підготовки голосування за припинення повноважень Олександра Радуцького.

Галина сказав:

давно пора…………………………………

Черкащанка сказав:

І куди ж він, бідненький, “подасться”? Керувати якимось департаментом? Або повернеться у “Дирекцію парків”? Туди скоро привезуть його (таке довгоочікуване) колесо огляду! Хоч одна його мрія здійснилася…А ні, забула – в Парку Хіміків (яким він опікується) туалет за мільйон встановив…

Олексій сказав:

Щоб місто розвивалось, його треба ще з крісла депутатського викинути, хай як в далекі роки морозиво продає.

Вгору