Депутати Черкаської міськради внесли зміни до рішення про ProZorro

25 жовтня 2016, 15:44

прозоро

Черкаська міська рада внесла зміни до рішення про здійснення електронних закупівель. Ініціатором внесення змін виступив депутат міськради від “Самопомочі” Олексій Романов, пише Інфоміст.

Відтепер рішення про ProZorro не розповсюджуватиметься на проведення поточного ремонту, пов’язаного із необхідністю ліквідації аварійного стану об’єктів комунальної власності.  Варто зазначити, що підтвердження аварійного стану об’єкту здійснюється спеціальною комісією у складі трьох людей.

– Закупівлі здійснюватимуться поза системою, оскільки їх треба провести дуже оперативно, – пояснив Романов.

Нагадаємо, Черкаська міська рада збиралася скасувати своє ж рішення про здійснення допорогових закупівель через систему “Прозорро”, що було ухвалене в травні цього року. Проект рішення мав бути поставлений на голосування на сьогоднішній сесії. Тоді ініціатори звернення, міські керманичі та експерти розповіли, що вони думають із цього приводу.

Проте після засідання комісії з контролю за закупівлями ЧМР питання по “Прозорро” було виключене з порядку денного. Комісія пообіцяла випрацювати новий механізм роботи із системою закупівель, аби “Прозорро” в місті запрацювало більш ефективно.

Вгору