Черкаси стали на крок ближче до впровадження електронної карти пацієнта

20 березня 2017, 21:28

У Черкасах продовжують працювати над інформатизацією міських закладів охорони здоров’я. На цей раз із поєднанням двох міських проектів: електронної карти пацієнта та громадського бюджету, пише "ВиЧЕрпно".

15 березня начальник департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Олег Стадник провів робочу зустріч у форматі наради стосовно реалізації цієї ідеї.

- Зважаючи на те, що ми маємо у власноcті закладів системний продукт інформатизованої електронної карти, з’явилась необхідність узгодження цих ідей. Обговорили підготовку апаратно-технічної платформи, вимоги до Технічного завдання, основні параметри Ескізного проекту та інші речі, — зазначив Олег Стадник. — Обговорювали такі речі, як переваги запису до лікаря із різних джерел носіїв інформації перед терміналами, необхідність і характеристики веб-порталу.

Найближчим часом все це буде оформлено в тендерну заявку для можливості укласти договір.

Олег Стадник зазначив, що у 2017 році Черкаси стануть єдиним містом в Україні, де вся первинна допомога буде в електронній формі карти пацієнта. Для комфорту та зручності мешканців міста буде впроваджений он-лайн запис на прийом до лікаря.

 

Вгору