Черкаси очима іноземців: де відпочивають та що їх найбільше лякає

30 липня 2018, 23:02

Щоб відчути атмосферу затишку і комфорту, не обов’язково їхати за межі України, не потрібно навіть виїжджати за межі міста. Так вважають іноземні студенти, які приїхали до Черкас на навчання. Ми вирішили поцікавитися у них, чи подобається їм наше місто та де вони полюбляють проводити свій вільний час. 

Шаміль Алієв (місто Баку, Азербайджан), студент 4 курсу Черкаського державного технологічного університету

Черкаси очима іноземців: де відпочивають та що їх найбільше лякає

- Мені надзвичайно подобається Долина троянд і Парк 30-річчя Перемоги. У Долині троянд відкривається гарний вид на Дніпро, є дуже багато зелених насаджень та фонтанів. Увечері люблю спостерігати за Долиною троянд із Пагорба Слави. Натомість Парк 30-річчя Перемоги подобається мені своєю особливою військовою тематикою. У нас у Баку немає таких тематичних парків. Коли я вперше побачив цей парк, то ніби перейнявся атмосферою військових часів. За останні 4 роки місто стало рідним для душі. Після закінчення університету я дуже хочу залишитися жити в Черкасах. На мою думку, черкащани більш дружелюбні за бакинців. Мені дуже подобаються ваші люди, але лякає жахливий стан доріг міста.

 

Що стосується дозвілля, то я надаю перевагу активному відпочинку. У Черкасах разом з друзями любимо ходити на картинг. У майбутньому планую професійно займатися автоспортом. Багато гонщиків, які беруть участь у Формулі-1, розпочинали свою кар’єру саме із картингу. Тому, все попереду.

Бінта Джаллох (Республіка Сьєрра-Леоне), студентка 2 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 - Мені подобаються черкаські кав’ярні та Дніпро, яке завжди тихе та спокійне. Якщо я планую піти до кав’ярні, то завжди обираю ту, яка знаходиться у центрі. Також мені подобається центр міста, де багато насаджень - дерев та квітів. Я в захваті від цього тихого та спокійного міста. Дуже хотілось би залишитися жити в Черкасах, але мушу повернутися до своєї родини, яка живе так далеко.

Річард Аджей Кусі (Республіка Гана), студент 1 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

- Моє улюблене місце в Черкасах – обласний краєзнавчий музей. Історія – це те, що повинен знати кожен свідомий громадянин. Мені подобається приходити до музею і слухати про історію Черкаського краю. Також я в захваті від вашої культури та одягу, який виготовляють власноруч. У нашій країні люди також виготовляють одяг власноруч. Цей факт дає мені можливість відчути, що я повернувся додому. Черкаси – маленьке і привітне місто, я б з радістю хотів залишитися жити саме тут.

Ідріс Афанді (місто Ербіль, Курдистан), студент 1 курсу Черкаського національного університету

- Головна перевага Черкас – те, що це тихе та компактне місто. Тут неможливо заблукати. Також тут дуже легко вивчити українську мову, оскільки люди дружелюбні і завжди допоможуть. Щодо цін на продукти, то можу сказати, що у Черкасах жити набагато дешевше, ніж в Ербілі. У Черкасах можна мати гідний рівень життя, але я надаю перевагу великим містам. На вихідних я люблю гуляти в парках. Також ми з друзями особливо любимо грати у футбол біля Дніпра.

Заур Гараєв (місто Баку, Азербайджан), студент 2 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

- Я їду до Черкас, як додому. Дуже люблю це місто. Був у багатьох містах, але так затишно ще ніде не було. Мені подобається парк ”Cосновий бір”, де можна залишитися сам-на-сам із природою. Прогулянки парком допомагають зібратися з думками і просто насолодитися краєвидами. З перших хвилин це місце полонило моє серце, оскільки в нашому місті немає подібних парків. Ми мусимо їхати за 200 км, аби насолодитися природою. Мені комфортно знаходитися в Черкасах. Єдине, що мені не подобається – це стан доріг міста і обслуговування у громадському транспорті. У Черкасах у вільний час вдосконалюю свою українську та співаю у караоке. Мені подобається співати пісні гуртів “Океан Ельзи” та “Скрябін”, - зазначив Заур Гараєв.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору