Черкаси нарешті із 3G

16 березня 2017, 15:10

 

Черкаси нарешті приєдналися до міст-щасливчиків, які мають доступ до 3G  зв’язку. Відсьогодні понад 200 тисяч жителів обласного центру та понад 100 підприємств-корпоративних клієнтів компанії  Київстар можуть у повному обсязі використовувати сучасні технології комунікацій.

- Я вдячний меру міста, місцевим активістам – студентам, абонентам, громадськості – які допомагали нам прискорити запуск 3G в Черкасах, - зазначив президент Київстар Петро Чернишов. - Ми забезпечуємо кожному українцю рівний доступ до нових технологій, освіті і розвагам, і раді, що наші послуги є запитуваними.

Крім запуску 3G, черкащани отримають від компанії ще один приємний подарунок - всім абонентам передплаченого зв'язку в Черкасах  буде надано 3000 бонусних МБ, які можна використати протягом місяця.

Що ж до вартості самого зв’язку, то, як повідомляють у компанії, абоненти зможуть користуватися послугами 3G за чинними тарифами. Є і спеціальна пропозиція для користувачів смартфонів, яка передбачає  збільшення обсягу хвилин, мегабайтів, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів. Порадує вона також і меломанів та кіноманів – спецпропозиція дає  можливість слухати музику та дивитися відео без обмежень.

Слід зазначити, що для того, аби у Черкасах з’явився зв'язок 3G, на понад 50 базових станціях були проведені роботи із заміни обладнання. Завдяки цьому нині станції підтримують різні стандарти та технології зв'язку, в тому числі і 4G. А це означає, що для клієнтів Київстар завжди будуть доступні найсучасніші послуги.

Водночас, у компанії попереджають, що найбільш напруженими і відповідальними після запуску 3G зв’язку будуть найближчі кілька днів, оскільки фахівці Київстар оптимізуватимуть налаштування обладнання відповідно до зростання трафіку.

Не виключено, що у декого з абонентів можуть виникнути якісь технічні труднощі при використанні 3G. У цьому випадку Київстар просить своїх клієнтів обов’язково повідомити про проблему  за номером 466 (з мобільних телефонів). Адже це допоможе оператору краще налаштувати мережу і надати клієнтові послугу на найвищому рівні.

Повідомили в компанії і про майбутні плани: невдовзі сучасним зв’язком зможуть користуватися не лише жителі Черкас і передмістя – Київстар планує збільшувати територію 3G зв’язку по області.

До речі:

Київстар інвестує суттєві кошти в будівництво мережі і розвиток нових технологій, для того щоб зв'язок 3G став доступний якомога більшій кількості жителів України. За 2015 і 2016 роки капітальні витрати компанії (з урахуванням вартості 3G-ліцензії) становлять понад 9,4 млрд грн.

Компанія також забезпечує найбільші надходження до бюджету України серед підприємств галузі зв’язку: лише за 2016 рік Київстар сплатив 4,2 млрд грн податків.

Довідково

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків та одним із найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 30 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Вгору