Черкаси на кілька днів можуть лишитись без гарячої води

11 вересня 2017, 09:39

У Черкасах під загрозою зриву останній етап гідравлічних випробувань. Про це на оперативній нараді в мерії повідомив перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, повідомляє "Інфоміст".

За словами директора КП “Черкаситеплокомуненерго” Миколи Кушніра, нині проводиться четвертий етап гідровипробувань на третій магістралі (Чорновола, Чайковського, Зелена). Окрім того, скоро гідровипробування почнуться на проспекті Хіміків, вулиці Смілянській та у Південно-Західому районі. – Але виникла затримка з завершенням будівництва теплової мережі по вул. Симиренківська – Сагайдачного, комплектуючі мають надійти аж у четвер. Тому Черкаська ТЕЦ зараз розглядає варіант почати гідравлічні випробування від сьогодні.

- Можливо, буде перерва у наданні гарячого водопостачання на все місто Черкаси, – зазначив Кушнір. Інформацію підтвердив і сам Овчаренко. – Справді є загроза, що на чотири дні через таку аварійність буде місто відключене від гарячої води. Зараз розглядаємо це питання і шукаємо можливість, щоб не зупиняти все місто по гарячому водозабезпеченню, – сказав перший заступник мера.

Окрім того, як з’ясувалось, не у всіх районах на сьогодні почалось заповнення внутрішньобудинкової мережі.

– Ще тільки розпочинається ця робота через затримку проведення гідровипробувань, – визнав Микола Кушнір. – Затримка заповнення створює загрозу зі вчасним початком опального сезону.

Як повідомив Станіслав Овчаренко, зазвичай заповнення системи займає три тижні.

Юлія сказав:

Зовсім ожуїли вимикати гвп.Мало того, що при такій холодризі це роблят, так ще й хрін що потім перерахують

Марина сказав:

А ми,на Сагайдачного 168,з кінця червня про гарячу воду не чули! Вже надоїло тазики!

Вгору