Черкаський стрілець виборов золоту медаль Паралімпіади у Ріо

14 вересня 2016, 09:34
Василь Ковальчук (зліва)

Вчора черкащанин на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро виборов золоту медаль у стрільбі із пневматичної гвинтівки з 10-ти метрів, йдеться на офіційному сайті змагань.

Так, Василь Ковальчук отримав першість у вправі вправі R5 (10 м 60 пострілів).

Як інформує zaxid.net, спочатку Ковальчук виграв кваліфікацію з результатом 637.1, що відтепер є новим паралімпійським рекордом, а згодом встановив паралімпійський рекорд для фіналів – 211.7 балів.

Василь Ковальчук - неодноразовий переможець та призер змагань з легкої атлетики та настільного тенісу. А у 2009 році його включили до складу збірної команди України з кульової стрільби. У 2012 році став переможцем Параолімпіади у Лондоні зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Нагадаємо, на Паралімпіаду в Ріо у складі збірної України вирушило семеро спортсменів із Черкащини. Першу медаль (бронза) на змаганнях у скарбничку України 8 вересня виборов черкаський атлет Роман Данилюк у штовханні ядра.