Черкаський «Славутич» з перемоги розпочав перший тренувальний збір

23 січня 2014, 08:57

Черкаський «Славутич» провів перший товариський матч у рамках підготовки до весняної частини Другої ліги. Суперником черкасців став «Буревісник» з Петрово. Чемпіона Кіровоградської області команда Юрій Бакалова обіграла з рахунком 3:0, інформує "Черкаський спорт".

Сам матч пройшов на стадіоні у «Білозір’ї», а команди відіграли три тайми по 30 хвилин. За такою системою Юрій Баколов перекроїв майже три десятки футболістів (які знаходяться на першому тренувальному зборі команди) на три склади. У першій одинадцятці вийшли переважно футболісти, які виступали за «Славутич» у осінній частині сезону. Другу укомплектували, судячи з усього, гравцями найближчого резерву, а третя склали з гравців білозірської «Зорі». У порівнянні з перштим тренуванням «Славутича» у складі «білих» зявилося три нових футболісти. До команди примкнув відомий півзахисник – Олександр Казанюк, а також колишній гравці «Славутича» - Денис Фавором та Олавале Фабумбі. Останні два прекрасно відомі Бакалову по роботі у структурі київського «Арсеналу».

Цікаво, що перший тайм був єдиним у якому господарі не зуміли відзначитися. Розпечатали ворота суперника черкасці на 46-й хвилині матчу. Не обійшлося без допомоги «Буревісника». Спочатку гості провалився у захисті і дали можливість Кошелюку вийти віч-на-віч з воротарем. Удар Олега прийшовся у стійку, але після цього м’яч, уже у порожні ворота, зрізав захисник «Буревісника». Не пройшло і трьох хвилин, як черкасці подвоїли свою перевагу: Обревко пройшов правим флангом і прострілив на Ушакова, який з метрів 10-ти реалізував зусилля партнера. Третій м’яч у цьому матчі створили вихованці черкаського футболу. Молодий Сторчоус увірвався у штрафний майданчик, протягнув м’яч майже до стійки ворір і віддав результативний пас на Ткаченка. В’ячеслав розібрався у непростій ситуації і у боротьбі із захисниками протис м’яч у ворота. Відтак серію своїх контрольних матчів «Славутич» розпочав з перемоги.

Свій наступний товарняк «Славутич» проведе також з представником Кіровоградської області. Правда цього разу суперник буде авторитетнішим. 25-го січня черкасці зіграють в Олександрії проти «УкрАгроКому».