Черкаський “Славутич” обіграв “Гірник-Спорт”

11 лютого 2014, 09:03

Черкаський «Славутич» провів сильний матч проти одного зі своїх конкурентів за путівку до Першої ліги. На контрольний поєдинок до Білозір’я приїхав «Гірник-спорт», який на зимове міжсезоння відправився на другому місці турнірної таблиці, повідомляє "Черкаський спорт".

Гра черкаської команди на фоні «Гірника» приємно вразила. Номінальні господарі показали хороший малюнок гри і більшу частину ігрового часу володіли перевагою. Юрій Бакалов (який традиційно гру спостерігав з трибун) під час цієї гри переглянув кількох потенційних новачків. Дехто з них уже не вперше приміряв форму черкаської команди. Так, у старті вийшов Олег Тарасенко, який навіть кілька разів міг забивати після подачі кутового, а в другому таймі у гру включився Вадим Гонщик (свого часу цей півзахисник з черкаським «Дніпром» вигравав Другу лігу).

Приємно було дивитися і за грою ще одного представника Черкащини – Олега Синьогуба. Крайній захисник, який близький до підписання з клубом угоди, був найпомітнішою фігурою першого тайму. Саме активність екс-гравця «Карлівки» призвела до першого голу в матчі. Олег пройшов своїм флангом гостро прострілив у штрафний, а м’яч у свої ворота зрізав захисник.

У другому таймі свій черговий гол за «Славутич» забив Олександр Батальський. Екс-гравець київського «Арсеналу» та «Геліоса» (Харків) продуктивно використовує свої хвилини у формі «Славутича». Саме його дубль в попередньому контрольному матчі проти «УкрАгроКома» подарував «Славутичу» перемогу - 2:1.

Відразу після матчу проти «Гірник-Спорту» черкасці відправилися на свій двотижневий збір до Закарпаття. За неофіційною інформацією після цього «Славутич» вирушить на Кіпр, де проведе свій заключний збір напередодні старту весняної частини сезону.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram