Черкаський нардеп готовий продати свій годинник, а на додачу пропонує ще й білизну

20 березня 2017, 23:01

Фото strana.ua.

У публікації 16 березня видання Страна.ua проаналізувало, в чому ж поприходили на засідання сесії Верховної Ради народні обранці. В їхній об’єктив потрапив і черкаський нардеп Сергій Рудик. Журналісти додивилися в нього годинник вартістю понад десять тисяч доларів, інформує vikka.ua.

Як повідомляє видання, на нардепові був годинник Rolex Cellini з 18-каратного золота і з ремінцем із шкіри алігатора. Коштує ця модель 10400 доларів США або 280 тисяч гривень за курсом НБУ.

Страна.ua також зазначає, що годинник Rolex Cellini в електронній декларації Сергія Рудика не вказаний.

 

На цю публікацію нардеп відреагував у Facebook.

"Годинник придбаний ще в 2006 році за суму близько 6000 швейцарських франків (менше 5000 доларів США). Для інформації: на той час, ця сума була еквівалентною двом моїм місячним зарплатам як голови Державного комітету України у справах національностей і міграції", – пише Рудик.

Він також додає, що може продати годинник за ціною, яку вказали журналісти.

"Але якщо СТРАНА.ua (автор "сенсації") або будь-хто з дописувачів, які поширили публікацію, бажають придбати раритет від Рудика за заявлені 10 400 доларів США, категорично не заперечуватиму! Обіцяю вказати всю цю суму в наступній е-декларації, а всі виручені гроші у повному обсязі перерахувати на благодійність! P.S. Покупцеві, який придбає раритет протягом тьох діб з моменту публікації цього посту – бонус: спідня білизна від Луї Вітон", – додає нардеп.

 

Вгору