29 жовтня 2014, 09:00
098trdyrdg

Черкащанин Ігор Приходько виборов бронзу чемпіонату Європи з кікбоксингу.

Про це інформує "Черкаський спорт".

Свою колекцію нагород поповнив черкаський кікбоксер Ігор Приходько. Новий трофей спортсмен виборов на чемпіонаті Європи з кікбоксингу. Змагання тривали дев’ять днів, з 18-го по 26-те жовтня, у місті Більбао (Іспанія). За нагороди європейської першості боролися близько двох тисяч спортсменів із 40-ка країн світу.

6fghfghjk56346yse567

Честь України на чемпіонаті Європи відстоювала команда з дев’яти спортсменів. Серед яких і наш земляк – Ігор Приходько. Черкасець провів на іспанському рингу три поєдинки. У підсумку, Ігор Приходькоздобув в актив української збірної бронзу чемпіонату Європи з кікбоксингу та посів третю сходинку змагань.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Приходько виборов золото всеукраїнського турніру з кікбоксингу «Київська осінь» у ваговій категорії до 86 кг.