«Черкаський Дніпро» достроково гарантував собі місце у півфіналі (фото)

21 лютого 2015, 18:04
3IMG_0208

«Черкаський Діпро» - «Буковина» 3:0. Фото "Черкаський спорт".

«Черкаський Дніпро» достроково гарантував собі місце у півфіналі  «Банк Михайлівський УФІ & Зоря – Кубок 2015». Сьогодні у Білозір’ї зустрілися фаворити групи «Б». Дняпрянам протистояла «Буковина», яка теж виграла перший матч групи, повідомляє "Черкаський спорт"

По ходу гри у черкасців була відчутна перевагу. Правда своє володіння м’ячем у першому таймі господарі не часто завершували гострими моментами. Кілька епізодів виникло після стандартів. Причому першими могли збивати гравці «Буковини». Аутсайдер Першої ліги вдало розіграв штрафний, який ударом головою завершував Терехов. Як виявилося пізніше це був єдиний епізод гостей у першій половині гри. У дніпрян кілька напів-моментів втратили по черзі Тарасенко, Качур та Скарлош. Відкрили рахунок у матчі господарі на 38-й хвилині: після хорошої комбінації Скарлош навісив на Мединського, а потенційний новачок команди головою відправив м’яч у дальній кут воріт.

1IMG_0202

Фото "Черкаський спорт".

У другому таймі «Черкаський Дніпро» підняв темп гри і це принесло свій результат. Причому найпомітнішими були гравці, які вийшли на заміну, Безсалов небезпечно виконав штрафний, а Кошадзе, після кількох фінтів, гостро пробив з лінії штрафного майданчика. В обох випадках на висоті бів голкіпер. Безсилим страж воріт «Буковини» був на 56-й хвилині, коли Безсалов вдруге «приклався» зі стандарту, м’яч влетів у дев’ятку воріт – 2:0. Третій гол черкасців провів Батальсткий, причому кращому голеодору «Дніпра» для цього знадобилося лише 2 хвилини. Олександр головою замкнув навіс з лівого флангу. 3:0 – переконлива перемога «Черкаського Дніпра» для якого завтрашній матч проти «Миколаєва» уже немає турнірного значення.

4IMG_0192

2IMG_0214

Другий матч групи "Б":

"Арселан-Київщина" - "Миколаїв" 3:0 (2:0)

Голи: Федосов (8,34),Ординський (54)

Турнірне становище: "Черкаський Дніпро" - 6 очок, "Арсенал-Київщина" - 3 очки, "Буковина" - 3 очки, Моколаїв - 0 очок.