Черкаський бізнесмен отримав символічну відзнаку «Меценат міста Черкаси»

08 березня 2018, 13:53

Напередодні 8 березня вже традиційно черкаський бізнесмен Араік Мкртчян зібрав жителів Південно-Західного району в Палаці молоді, аби привітати жінок зі святом. До організації заходу долучились директори, вчителі та учні СШ №28 ім. Т. Г. Шевченка, ЗОШ№ 32, ЗОШ №26 ім. І. Момота, ЗОШ №30 та СШ №27 ім. М. Путейка, а також представники КСН «Перемога», пише "Вичерпно".

- Такий захід вже є традиційним. Ми збираємось всією громадою Південно-Західного району, аби в святковій дружній атмосфері привітати жінок та дівчаток зі святом весни. Цьогоріч зібралось більше 500 осіб, — говорить організатор заходу Араік Мкртчян та наголошує, що саме такі події згуртовують людей.

Родзинкою заходу стали квіти, що були підготовлені паном Мкртчяном кожній присутній жінці.

- Щоб там не говорили, а жінкам завжди приємно отримувати квіти. Сподіваюсь, сьогодні ми їх приємно вразимо, — каже Араік Рафікович.

Директори шкіл, у свою чергу, вручили Араіку Мкртчяну символічну відзнаку «Меценат міста Черкаси».

- Араік Рафікович давній друг наших навчальних закладів. Ми завжди звертаємось до нього за допомогою різного характеру і він жодного разу нам не відмовив. І сьогоднішнє свято – цілком його ініціатива. Я впевнена, що у жодному іншому мікрорайоні міста навчальні заклади так не гуртуються і не збираються, — говорить директор СШ №28 ім. Т. Г.Шевченка Тетяна Скорик.

- В нашому районі так багато підприємців, але жоден з них, крім Мкртчяна, не готовий навіть копійкою допомогти дітям чи громаді, — підсумувала голова КСН «Перемога» Олександра Гнатюк.

Вгору